Facebook

Anegdoty o gwiazdach

Sądzę, że nie ma aktora, aktorki, piosenkarza, któremu nie zdarzyły się podczas pracy zabawne momenty. Jeżeli gwiazdy mają dystans do siebie, potrafią opowiadać o nich z uśmiechem, rozbawiając grono słuchaczy. Tak właśnie powstają anegdoty, powtarzane potem z ust do ust. Lektura zdecydowanie odstresowująca.

W najnowszej książce Magdy Omilianowicz, autorce udało się zebrać ponad 250 zabawnych historyjek z życia naszych gwiazd - aktorów, piosenkarzy, ludzi mediów.
Znajdziecie w niej opowieści z planów filmowych, wpadki związane z kostiumami, brawurą, złośliwością przedmiotów martwych i oczywiście alkoholem. Oto jedna z nich:
- „U pana ANDRZEJA WAJDY podczas kręcenia zdjęć alkohol był zakazany. Totalnie zakazany – mówi CEZARY PAZURA. – Na planie mieliśmy barowóz. Wchodziło się do jelcza, a tam był bar. Zjadało się jajecznicę , a ten facet zawsze miał flaszkę pod barem. Było piekielnie zimno, więc ja tak poszedłem po cichutku do barowozu i mówię: – „Panowie, dajcie mi lufkę, bo skostniałem.” – „Ale panie Cezary, jest zabronione, zupełnie. Pan Andrzej powiedział, że wyrzuca z pracy”. Ja na to: - „Ale nie ma pana Andrzeja, tak że ja zdążę, po cichutku”. Facet mi nalał kieliszek, podnoszę go do ust… pan Andrzej wchodzi. – „Co pan robi?” – pyta. Ja mówię: - „Piję wódkę, bo mi jest zimno”. A pan Andrzej na to: …„To dla mnie też pięćdziesiątkę”.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY

 

Zaloguj się, by skomentować
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com