Facebook

ŁÓDZKIE TARGI NA STYKU KULTUR

XXI TARGI REGIONY TURYSTYCZNE NA STYKU KULTUR

 Nadchodzące XXI Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów podróży i turystyki rowerowej. Osoby, które zarezerwują w swoich kalendarzach 13, 14 i 15 marca, mogą liczyć na to, że inspiracje płynące z udziału w wydarzeniu, już wkrótce pozwolą im na wybór najciekawszych kierunków podróży i doświadczenie w 2015 roku tzw. „wakacji życia”. 

Na styku kultur wstawka reklamowa 750x100px ok

Targi Na Styku Kultur są ogromnie cenione ze względu na wspaniałą atmosferę i ogromną popularność wśród zwiedzających. Impreza na stałe wpisała się w kalendarze mieszkańców województwa łódzkiego, dlatego z roku na rok Targi cieszą się coraz większą popularnością.

DSC 0369Regionem partnerskim XXI edycji Targów jest Makroregion – Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, dlatego tegoroczne wydarzenie będzie poświęcone turystyce rowerowej i alternatywnym sposobom na spędzanie wolnego czasu. W tym roku przypada także okrągła rocznica zakończenia II wojny światowej, która inspiruje do odwiedzania miejsc pamięci. W związku z tym, na zwiedzających Targi będą czekać instytucje dbające o upowszechnianie wiedzy historycznej w żywy i arcyciekawy sposób.


Bogaty program imprez towarzyszących zadba o dobry nastrój dzieci, a dorosłych zainspiruje do częstszego podróżowania. Liczne spotkania z blogerami, znanymi podróżnikami, warsztaty fotografii podróżniczej, degustacje kulinarne czy opowieści o przygodach, które spotykały nieustraszonych globtroterów, to tylko niektóre atrakcje czekające na wszystkich, którzy odwiedzą halę Expo-Łódź. Dokładny program wydarzeń będzie dostępny na nastykukultur.pl oraz facebook.com/TargiNaStykuKulturDSC 0439

Wydarzenie zostało objęte patronatami: Ministra Sportu i Turystyki, Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, Prezydenta Miasta Łodzi oraz Marszałka Województwa Łódzkiego.

Zapraszamy

Hala Expo - Łódź, al. Politechniki 4

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com