Facebook

VII Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław

VII Edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych

Wrocław 27 luty – 01 marca 2015, Hala Stulecia

Atrakcje na żywo, nowe smaki, spotkania z ciekawymi ludźmi, z którymi możesz porozmawiać. Każdego dnia powinniśmy odkrywać świat na nowo- nie zrobimy tego siedząc w domu.
W tym roku będzie okazja, aby wysłuchać, poznać oraz zainspirować się m.in Aleksandrem Dobą- pierwszym człowiekiem na świecie, który samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z Afryki do Ameryki Południowej, czy Krzysztofem Wielickim, dla którego zdobycie góry mierzącej 8 tysięcy to nie problem.

Jozek 11502MCM 2Gościem specjalnym będzie także Nela, ośmioletnia reporterka i podróżniczka, która opowie o wyprawach okiem dziecka oraz Piotr Kraśko, znany i ceniony dziennikarz telewizyjny. Oprócz nich,
w ramach Festiwalu Podróżników wystąpi jeszcze ponad 10 obieżyświatów.
Targi odbywają się we Wrocławiu - stolicy Dolnego Śląska. Region ten jest w tym roku współorganizatorem targów. Na swoim stoisku zaprezentuje wiele regionalnych atrakcji i produktów.  Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia! 

Jak wszyscy dobrze wiemy podróże łączą się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także kosztowaniem smaków, dlatego też Festiwal Kulinarny na czele z Josephem Seeletso, byłym jurorem w Top Chef, zabierze nas w podróż na różne kontynenty. Dla osób lubiących odpoczywać przy lampce wina oferujemy warsztaty sommelierskie.umwd wsp

Koniecznie zabierzcie na Targi swoje dzieci. Przygotowaliśmy dla nich ciekawe atrakcje. Makiety dinozaurów, makiety kolejkowa i strefa zabawy na pewno zatrzymają was na dłużej, a wspomniana wyżej Nela, mała reporterka zaciekawi je swoimi podróżami. W tym roku przygotowaliśmy dla naszych odwiedzających wyjątkowo dużo konkursów z nagrodami - wśród nich wejściówki do wrocławskich obiektów sportowych, kulturalnych, wyjazdy weekendowe, rejsy statkiem a nawet... zagraniczne wyjazdy wakacyjne!

Przez cały czas trwania imprezy ponad 150 wystawców będzie gotowych, aby odpowiadać na pytania dotyczące rejonów Polski i świata. Różnego rodzaju konkursy, w tym wyjazdy wakacyjne oraz rejsy statkiem, wiele atrakcji i niespodzianek dla dzieci, a to wszystko w jednym miejscu!

Zapraszamy

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com